PUSAT BAKAT DAN INOVASI AKADEMIK

NAMAJAWATANTEL(09-668****)email@umt.edu.my
Prof.Profesor Dr. Nora'aini Binti Hj AliPengarah5164noraaini@umt.edu.my
Dr.MProfesor Madya Dr. Marzuki Bin IsmailTimbalan Pengarah5118/3548marzuki@umt.edu.my
kaktehaNurul Fatihah Binti MazalanSetiausaha Pejabat5165fatihah.mazalan@umt.edu.my

BAHAGIAN PEMBANGUNAN BAKAT AKADEMIK

Rohaida Binti Haji AwangKetua Penolong Pendaftar4322eda@umt.edu.my

SEKSYEN PERJAWATAN DAN PEMETAAN AKADEMIK

Noorasiah Binti MoiduPenolong Pendaftar (Kanan)4945asiah@umt.edu.my
Rozita Binti MudaPenolong Pegawai Tadbir(Kanan)4408rozita@umt.edu.my
Susita Binti ShafiePembantu Tadbir ( P/O)4879susita.shafie@umt.edu.my

SEKSYEN CUTI BELAJAR DAN MOBILITI AKADEMIK

Azunaidah Binti DeramanPenolong Pendaftar 4554azzue@umt.edu.my
Mohd Redzuan Bin AhmadPembantu Tadbir (P/O)4482mredzuan@umt.edu.my
Mohd Zameri Bin OthmanPembantu Tadbir (P/O)4404zameri@umt.edu.my

SEKSYEN PENTADBIRAN DAN KEWANGAN

Suzlyna Binti IsmailPembantu Tadbir (P/O) Kanan4879lyna@umt.edu.my
Syuhaimi Bin MuhamadPembantu Awam4482syuhaimi.m@umt.edu.my

BAHAGIAN PEMERKASAAN BAKAT AKADEMIK

SEKSYEN PENILAIAN BAKAT AKADEMIK

Noor Hazila Binti HashimPenolong Pendaftar4481ila@umt.edu.my
Norhayati Binti IsmailPembantu Tadbir (P/O) 4879yatiismail@umt.edu.my

SEKSYEN LATIHAN DAN INOVASI AKADEMIK

Siti Mariam Binti Awang HamatPenolong Pendaftar4412ct@umt.edu.my
Noriesa Binti YahyaPembantu Tadbir (P/O)4482noriesa@umt.edu.my
Mohd Nor Abdullah Bin Md RazaliPembantu Tadbir (P/O)4482nor.abdullah@umt.edu.my